ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΩΝ ΕΝΗΛΙΚΩΝ

ΝΕΑ ΤΜΗΜΑΤΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΩΝ ΕΝΗΛΙΚΩΝ

ΔΗΛΩΣΤΕ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΑΜΕΣΑ

Το Κε.Δι.Βι.Μ.2 «ΘΗΣΕΑΣ» σε συνεργασία με το Επαγγελματικό Επιμελητήριο Αθηνών,  διοργανώνει Σεμινάριο 120 ωρών  για τη συμμετοχή πτυχιούχων ΑΕΙ-ΤΕΙ σε Εξετάσεις Πιστοποίησης που διοργανώνει ο ΕΟΠΠΕΠ για  Εκπαιδευτική Επάρκεια των Εκπαιδευτών Ενηλίκων.

Σε ποιούς απευθύνεται:

• Σε πτυχιούχους τριτοβάθμιας εκπαίδευσης (ΑΕΙ & ΤΕΙ) της ημεδαπής και αλλοδαπής
  • Σε εκπαιδευτικούς, μονίμους και ωρομισθίους, που εργάζονται ή πρόκειται να εργαστούν σε Δημόσια Ινστιτούτα Επαγγελματικής Κατάρτισης, Δημόσια Ινστιτούτα Επαγγελματικής Κατάρτισης Ειδικής Αγωγής και Δημόσιες Σχολές Επαγγελματικής Κατάρτισης
  • Σε φοιτητές – σπουδαστές, που τους ενδιαφέρει ο χώρος της εκπαίδευσης ενηλίκων και ειδικότερα αυτός των Δημόσιων Ινστιτούτων Επαγγελματικής Κατάρτισης, των Δημόσιων Ινστιτούτων Επαγγελματικής Κατάρτισης Ειδικής Αγωγής και των Δημόσιων Σχολών Επαγγελματικής Κατάρτισης.

Διάρκεια του προγράμματος

Το πρόγραμμα έχει συνολική διάρκεια 120 διδακτικές ώρες, που κατανέμονται ως εξής:

• 96 διδακτικές ώρες υλοποιούνται μέσω τηλεκπαίδευσης
  • 24 διδακτικές ώρες υλοποιούνται δια ζώσης

Αξία συμμετοχής:
Η αξία συμμετοχής ανέρχεται στα 330 ευρώ

Τρόπος πληρωμής:

• 330,00 € :   50% προκαταβολή πριν την έναρξη του προγράμματος και το υπολειπόμενο ποσό έως την λήξη του προγράμματος

Εκπτώσεις:

• 300€ με την προκαταβολή του ποσού κατά την έναρξη του προγράμματος
  • 290€ για κατόχους κάρτας ανεργίας, φοιτητές, πολύτεκνους και Α.ΜΕ.Α.
  • Δυνατότητα ειδικών τιμών για ομάδες ενδιαφερομένων από 3 άτομα και πάνω.

Το ΚΕΔΙΒΙΜ2 «ΘΗΣΕΑΣ» θα είναι στη διάθεσή σας καθημερινά από τις 9:00πμ  έως τις 15:00 μμ & Δευτέρα 16:00-22:00  στο τηλ. 2510600205 – Γραμματέας Κούτρα Μαρία.  Διεύθυνση:Υακίνθου 4, Καλαμίτσα, Καβάλα